Duyurular

17 Ocak 2015 Hakem Görevlendirmesi

17 Ocak 2015 Yakin Iller Hakem Gorevleri

 

 

YAKIN İLLER  SALON  İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI

 

Atletizm İl Hakem Kurulu Federasyon Temsilcisi Hikmet ÖNCEL Başkanlığında toplanarak aşağıdaki kararı almıştır. 17 OCAK 2015Cumartesi günü yapılacak olan  Yakın İller Salon İl Birinciliği yarışmalarında aşağıdaki isimleri yazılı olan hakemler görevlendirilmiştir.

Görevli hakemler için 17 OCAK 2015Cumartesi Günü TEKNİK DİREKTÖR-FOTO FİNİŞ VE OPTİK ÖLÇÜM HAKEMLERİ  SAAT 11.30 da  Diğer Hakemlerin Saat  12.00  da  ATATÜRK Stadı  Soner COŞAN Atletizm  SalonundaMüsabaka Direktörü emrine girmelerine, görevli Hakemlerin Hakem Kıyafeti ile gelmelerine (28.05.2004 tarih 25475 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Atletizm Hakem Yönetmeliği Madde 32)’ ye göre gelmeyen hakem arkadaşlara görev verilmeyeceğine, Mazereti olan Hakemlerin 15 OCAK 2015 Perşembe gününe kadar İl Hakem Kurulu Üyesi Mustafa EGESEL’e ait 0.535.400 31 30 nolu telefonuna bildirmeleri ile Mazeretlerini Atletizm Federasyon İl Temsilciği adına İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 0.232.463 31 78 fax ile  izmir@gsb.gov.tr adresine e-mail yolu ile bildirmelerine oy birliğiyle karar verilmiştir.

 

İl Temsilcisi ve Ölçüler Amiri Hikmet ÖNCEL
Müsabaka Direktörü BÜLENT ATASEVEN
Müsabaka Direktör Yardımcısı Mustafa EGESEL
Teknik Direktör Gözde ÖZCAN
Koşular Baş Hakemi Doğan DEMİRHAN
Atmalar Baş Hakemi ERDOĞAN GÜNAK
Atlamalar Baş Hakemi Y.AHMET TOYER
Kronometre Lideri M.ATİLLA ÖZCAN
Kronometre Hakemleri CİHAN SUYUK – ZEYNEP KARABAĞLI
Varış Lideri ONUR SÖZER
Varış Hakemleri MURAT TAŞÇIOĞLU-ŞENOL SAFÇI-NAĞME BURGUÇ
Start Lideri ADNAN EDEBALİ
Start Hakemi K. Behzat AKDENİZ
Optik Ölçüm Hakemleri Emre ŞAHİN, Perihan KASAP  SERAP ERGÜN
Uzun Atlama Lideri KAMURAN SÖNMEZ
Uzun –Atlama Hakemleri YAŞAR ERBOZ –MURAT ÖKMEN – SERAP OCAK
Yüksek – Sırıkla Atlama Lideri AYŞE KILIÇ
Yüksek – Sırıkla Atlama Hakemleri BEDRİYE AKSAKAL – GÖKTAN CEYLAN – EKREM BİLGİN
Gülle – Disk Atma Lideri B.ŞULE ONUR
Gülle – Disk Atma Hakemleri ABDÜL BODUR – BURHAN VAROL – SÜLEYMAN ÇUBUK
Çekiç Atma Lideri Semih ONUR
Çekiç Atma Hakemleri Kamil U. ÖĞÜNÇ, -DAVUT ÖZBEK- HÜLYA ÖZBEK
Bilgisayar Hakemi Barış ERTOSUN, M. Kemal CEYLAN
Saha Komiseri TÜMAY KOÇ
İrtibat Hakemleri  
FOTO-FİNİŞ Hakemleri K.METİN LEVENT- MÜMİN ARSLAN – M.ALPER BİÇER
ANONS Hakemi FİLİZ ADIGÜZEL